MACADAMIA – Natural Oil, Healing Oil Treatment

macadamia-natural-oil

Jaké je složení?

Základ séra MACADAMIA – Natural Oil, Healing Oil Treatment jsou dva velice potentní oleje. Tím prvním je arganový olej, kterému se v Maroku oprávněně říká tekuté zlato. Tím druhým je makadamiový olej, který je velice účinnou ingrediencí při výživš vlasů. MACADAMIA – Natural Oil, Healing Oil Treatment neobsahuje žádné škodlivé složky, parabeny či sulfáty. Není to ovšem zcela přírodní produkt, jelikož se v jeho složení objevuje několik silikonů a aromat, jejichž užití se dalo vyhnout. Nejsou to kdovíjak škodlivé ingredience, ale každý vlas reaguje jinak.

Jaké jsou vlastnosti?

Makadamiový olej se skvěle postará o výživu slabších vlasů. Existuje dobrý důvod proč se tento olej tak často objevuje jakožto ingredience sér na podporu růstu vlasů. MACADAMIA – Natural Oil, Healing Oil Treatment je kosmetickým produktem, který vyživuje, posiluje a obnovuje vlasy od kořínků až po konečky. Makadamiový olej podporuje obnovu vlasových buněk, dokáže dodat vlasům pružnost, hebkost a lesk. Výživa, hydratace a obnova se na vlasech projeví jejich zvýšenou odolností, krásou a svůdností. Vlasy dále nebudou díky správnému ukotvení tolik vypadávat. To znamená, že sérum MACADAMIA – Natural Oil, Healing Oil Treatment inhibuje proces vypadávání vlasů a podporuje procesy ve vlasových koříncích, díky čemuž vlasy rostou daleko rychleji než tomu bylo před začátkem léčby Toto sérum opravdu plní to, co slibuje.

Jaká je receptura?

Macadamia Therapeutic Oil for All Hair Types je produktem zajímavého designu, který vypadá již na první pohled slibně. Sérum je uzavřeno v plastové lahvičce v hnědé a zelené barvě. Jedná se o velice praktické a zajímavé balení, které je dále opatřeno jednoduchým aplikátorem ve formě pumpičky. Receptura séra ovšem může při aplikace dělat problémy a to hlavně díky své hustotě. Samotná barva séra je zlatavá. Vedlejším účinkem aplikace přespřílišného množství kosmetiky může být ztěžknutí vlasů, skrze které se sérum nedokáže absorbovat. Podle etikety se MACADAMIA – Natural Oil, Healing Oil Treatment dá použít na všechny vlasové typy, ale faktem zůstává, že je lepší pro vlasy s vysokou porozitou a pro kudrnaté a vysušené vlasy.

VÝHODY:

  • dva přírodní oleje
  • bez škodlivých substancí a parabenů
  • komplexní výživa a obnova
  • vedlejší účinky: podpora růstu vlasů
  • ergonomická plastová láhev
  • velice šikovný aplikátor

NEVÝHODY:

  • obsahuje silikony a aroma
  • příliš hustá receptura zatěžuje vlasy
  • nehodí se pro všechny vlasové typy