KSHIR PAK VIDHI – Sesa Oil, Long & Nourished Hair

kshir-pak-vidhi-sesa-oil-long-nourished-hair

Jaké je složení?

Sesa Oil je jedním z mála sér pro podporu růstu vlasů, který kombinuje extrakty z indických rostlin a rostlinné oleje. Všechny ingredience jsou v oblasti indické lidové medicíny známy po staletí. Sérum Sesa Oil je založeno na drti z rostliny triphala, které se také říká amla. Dále je v séru obsažena spousta bringarajského oleje, jasmínový extrakt, sezamový olej, kokosový olej a extrakty z indických plodů. Tento kosmetický produkt kombinuje extrakty z celkem 18 asijských rostlin, kdy má každá velice zajímavé vlastnosti. Velkým plusem v tomto případě je, že sérum neobsahuje škodlivé složky a že jeho ingredience pochází výhradně z přírodních zdrojů.

Jaké jsou vlastnosti séra?

Díky vysokému obsahu vitaminů C a E dokáže sérum Sesa Hair Oil vyživovat a posilovat vlasy od kořínků až po konečky. Různorodé složení séra Sesa Oil zajistí obnovu a zkrášlení pokrývky vaší hlavy. Vlasům bude dodány lesk a hebkost a jejich česání bude dále usnadněno. Pravidelné olejování vlasů za pomoci séra Sesa oil zvýší odolnost vlasů vůči vnějším vlivům, díky čemuž vlasy získají další úroveň ochrany. Toto ovšem není to nejzajímavější. Nejdůležitější vlastností séra je to, že pomáhá podporovat růst vlasů díky stimulaci kořínků. Vlasy budou silnější, hustší a delší. Ingredience, které sérum obsahuje, inhibují proces , vypadávání vlasů, eliminují problémy se šedivými vlasy a bojují proti lupům. Kombinace téměř dvaceti rostlinných extraktů a přírodních olejů dělá ze séra Sesa Oil favorita.

Jaká je receptura?

Růst vlasů stimulující sérum Sesa díky svému složení a svým vlastnostem ve velice zajímavé pozici. To se ovšem nedá říct o ostatních parametrech. Na první pohled působí bílé plastové balení velice levně a nikoho moc neoslní. Lahvička se ale na druhou stranu velice pohodlně drží, nicméně její použití není moc pohodlné, jelikož chybí aplikátor, což může způsobovat obtíže při užívání séra a to hlavně díky tomu, že má sérum velice řídkou konzistenci. Dále se v tomto případě, stejně jako tomu bylo u séra Dabur Amla, objevuje problém silné vůně. Produkt Sesa má velice nepříjemnou, intenzivní vůni, která by se dala přirovnat ke kuchyňským čističům. Zbavit se této vůně je velice obtížné a na hlavě vám tak může zůstat po celý den. Aroma se na hlavě může udržovat v případě velice častého užívání téměř permanentně. Aplikace tohoto lehkého, řídkého, nazelenalého séra je obtížná z dvou důvodů – chybí pumpička či atomizér a sérum má až výjimečně řídkou konzistenci. Z tohoto důvodu je sérum na podporu růstu vlasů méně efektivní, jelikož se i přes velice rychlou absorpci musí séra aplikovat dvakrát tolik, co normálně.

VÝHODY:

  • 18 přírodních extraktů a rostlinných olejů
  • lehká receptura se skvělou absorpcí
  • dostupná cenová kategorie pro jedno balení
  • komplexní vlastnosti
  • stimulace růstu vlasů

NEVÝHODY:

  • výjimečně nepříjemná, intenzivní vůně
  • velice řídká receptura
  • chybí aplikátor pro zjednodušení aplikace