NACOMI – Natural Mask, Hair Growth 4 Extract 4 Oils

NACOMI – Natural Mask, Hair Growth 4 Extract 4 Oils

Jaké je složení?

Nacomi Hair Growth 4 Extract 4 Oils je (jak jméno napovídá) vlasové sérum založeno na čtyřech bylinných extraktech a na stejném počtu přírodních olejů. Tato velice zajímavá kombinace by měla vašim vlasům dodávat prvotřídní péči. Nacomi věří v rovnováhu mezi těžkými oleji a lehkými rostlinnými extrakty. Proto existují dvě složky působící na vaše vlasy. Rostlinné extrakty z kopřivy, zázvoru a dalších rostlin fungují ruku v ruce s cennými extrakty z přírodních olejů jakými jsou například olej z černých semínek, arganový olej, tamanuový olej a ricinový olej. Potlesk si zaslouží hlavně zcela přírodní receptura séra, které neobsahuje žádné konzervanty, silikony, vůně či podobné složky. Kromě toho byla kosmetika obohacena o vitamin E, což je velice efektivní antioxidant.

Jaké jsou vlastnosti?

Vlastnosti Nacomi Hair Growth 4 Extract 4 Oils jsou velice zajímavé. Hlavním lákadlem je, že má tato vlasová maska omezit vypadávání vlasů a stimulovat růst vlasů. Po několika měsících pravidelného užití by vám měla vlasová maska zajistit silnější, zdravější a daleko hustší vlasy. Sérum dodává objem, pružnost, a posílení od kořínků po konečky. Bylinný komplex byl vybrán tak, aby dovolil séru čelit problémům tam, kde mají svůj základ. Vše začíná posílením vlasových kořínků , jejich lepším ukotvením a jejich stimulací, jejímž výsledkem jsou daleko zdravější, hustší a delší vlasy. Pravidelná aplikace séra vám pomůže získat sytější pokrývku hlavy.

Jaká je receptura?

Nacomi Natural Mask Hair Growth je směsí 4 bylinných extraktů a 4 rostlinných olejů, které jsou uloženy v tenké skleněné lahvičce. I když lahvička vypadá opravdu skvěle, rozhodně ji nedoporučujeme zvedat mastnýma rukama, jelikož by mohl nedostatek tření způsobit katastrofu. Naštěstí je aplikace zjednodušena šikovnou pumpičkou vyrobenou z kvalitního plastu. Sérum stimulující růst vlasů od Nacomi má titul vlasové masky, ale je to pouhá směs vlasových olejů a bylin. To má vliv na jeho konzistenci. NACOMI – Natural Mask, Hair Growth 4 Extract 4 Oils má tekutou, olejovitou a trochu mastnou konzistenci se zelenožlutou barvou bylinnou vůní. Mnoha ženám nemusí být příjemné aroma, jelikož má Nacomi aroma kuřecí polévky.

VÝHODY:

  • rovnováha mezi extrakty a oleji
  • přírodní a cenné aktivní složky
  • šikovná aplikační pumpička
  • komplexní vlastnosti
  • stimulace růstu vlasů

NEVÝHODY:

  • nepříliš praktická skleněná lahvička
  • vyšší cena
  • problémy s dostupností
  • aroma po bylinkách a kuřecí polévce