DABUR – Amla Hair Oil

dabur-amla-hair-oil

Jaké je složení?

Vlasové sérum na podporu růstu vlasů Dabur se skládá z přírodního extraktu z amly, velice potentní indické rostliny. Amla – jakožto produkt pro vlasovou péči a pro péči o pokožku hlavy – je v Indii známá již řadu desetiletí a byla dokonce popsána v Ayurveda (medicína a filozofie východního světa). Nejedná se o jedinou ingredienci, jelikož se sérum také skládá z oleje z canoly a z palmového oleje z africké palmy. Složení bohužel není zcela přírodní, jelikož se do séra přidala velká spousta vůní a minerálních olejů, které se nemusí hodit všem vlasovým typům.

Jaké je složení?

Extrakt z amly vlasy posiluje a hloubkově vyživuje nejen samotné vlasy, nýbrž i jejich kořínky. Díky tomu budou vaše vlasy zdravé, přestanou vypadávat a budou ve skvělém stavu od kořínků až po konečky. Kromě toho Amla podporuje růst vlasů skrze přímou stimulaci folikul. Efektivita této složky séra byla potvrzena mnohými nezávislými studiemi. Přesně proto je DABUR – Amla Hair Oil jedním z nejčastěji používaných sér pro podporu růstu vlasů. Přírodní olej z amly inhibuje proces stárnutí vlasů a funguje jako prevence onemocnění pokožky hlavy. Zajišťuje pružnost a zdravý lesk. Tajemství krásných a dlouhých vlasů tkví v olejích od Dabur.

Jaká je receptura?

Stimulující sérum DABUR – Amla Hair Oil se nachází v průhledné plastové lahvičce s uzávěrem. Na lahvičce nenalezneme žádný připojený aplikátor. Toto může být problém, jelikož má samotné sérum velice řídkou konzistenci. Kromě toho může některé zarazit velice nepříjemné aroma. I přes to ovšem mohou být mezi námi tací, kterým toto aroma nevadí a kteří jej v jejich boji za krásné a zdravé vlasy přehlédnou. Naneštěstí se ale dá aroma séra přirovnat ke kombinaci bylinek, olejů a chemických čističů. Při častém užívání se aroma dostává do vlasů a těžce se jej zbavuje . Dabur Amla je vlasové sérum, které se velice snadno absorbuje , takže to nemusíte při jeho použití přehánět s dávkováním. Nemusíte sérum používat jen pro masáže pokožky hlavy, ale také pro pomazání celé délky vlasů. Sérum se hodí o pro olejování, i když má tmavě zelenou barvu.

VÝHODY:

  • přírodní extrakt z rostliny amla
  • esenciální rostlinné oleje jsou součástí složení
  • lehká receptura
  • efektivní a komplexní účinek
  • ingredience stimulující růst vlasů
  • hodí se pro vlasové olejování

NEVÝHODY:

  • unikátní, intenzivní a nepříjemný zápach
  • tekutá receptura
  • aplikátor není součástí balení