KHADI – Natural Products, Ayurvedic Hair Oil Amla

khadi-amla

Jaké je složení?

Khadi Ayurvedic Hair Oil Amla si díky svému složení zaslouží opravdu velkou pochvalu. Kosmetika má svůj základ ve třech indických olejích: bringaraj, brahmi a amla. Tyto exotické oleje jsou v kosmetice velice vzácné, ale mají opravdu blahodárné účinky. Kromě nich obsahuje sérum Khadi Amla také olej ze slunečnicových semínek, sezamový olej a mandlový olej. Dále se v produktu nachází spousta rostlinných extraktů s pozitivním účinkem na stav vlasů. Khadi Ayurvedic Hair Oil neobsahuje žádné konzervanty, alkoholy, silikony či potencionálně škodlivé složky.

Jaké jsou vlastnosti produktu?

Khadi Hair Oil se hodí všem vlasovým typů, i když dokáže ztmavit vlasy (díky obsahu složky henna). Z tohoto důvodu se sérum moc nedoporučuje osobám se světlejšími vlasy, které nechtějí svoji barvu vlasů měnit. Růst vlasů stimulující sérum dodává přírodní lesk a samotovou hebkost. Khadi Ayurvedic Hair Oil pomáhá obnovovat vlasovou strukturu tak, že posiluje vlasy od kořínků až po konečky, které dále brání proti roztřepení. Dále, tato kosmetika komplexně obnovuje vlasy, stará se o pokožku hlavy, podporuje procesy v pokožce a urychluje růst. Tento produkt je opravdu tím nejlepším stimulantem růstu vlasů na trhu.

Jaká je receptura?

Vůně séra Khadi Amla není tou nejpříjemnější. Toto sérum má velice intenzivní, silné bylinné aroma, které se nemusí všem zamlouvat. Toto sérum má ze všech ostatních stimulujících sér ze své kategorie tu nejřidší recepturu. Přesně proto je součástí jeho balení velice praktická pipeta, která dovoluje uživatelům nanést si na vlasy přesnou dávku. Vlasové sérum Khadi Amla Hair Oil jinak nezpůsobuje žádné problémy, jelikož se kosmetika skvěle absorbuje do vlasů. Díky přírodnímu složení se kosmetika může aplikovat jak na vlasy, tak na pokožku hlavy. Největší překážkou může být fakt, že toto sérum dokáže vlasy ztmavit a zanechat na nich velice silné aroma. Kromě toho je ale komplexní účinek tohoto séra za relativně nízkou cenu velkým lákadlem.

VÝHODY:

  • tři indické oleje jsou součástí složení
  • komplex přírodních olejů a extraktů
  • komplexní obnova a ochrana vlasů
  • urychlený růst vlasů
  • lehká receptura, která nezatěžuje vlasy
  • skvěle so hodící pro vlasové olejování

NEVÝHODY:

  • příliš intenzivní bylinná vůně
  • ztemňující účinek
  • skleněná a velice těžká lahev